Fitness

Kruhový trénink

Kruhový trénink je vysokointenzivní intvervalové cvičení, při kterém se na 8 – 15 stanovštích procvičí celé tělo. 

 

Základní interval je 30 sekund, po kterých následuje krátká, standardně 10-15 vteřinová, pauza na přesun na další stanoviště. Za 1 trénink se 1 „kruháč“ projede 3-4x. Cviky na stanovištích jsou voleny tak, aby se po sobe vždy procvičovala jiná partie. 

 

Název kruhový trénink je odvozen z rozložení jednotlivých stanovišť, kde jsou všechny cviky uspořádány do kruhu. Ciky můžou být nejen s vlastní vahou těla, ale i se zátěží a různými pomůckami. Kruhový trénink je vynikající způsob posílení celého těla. Zahrnuje dovednosti jako vytvalost, obratnost, výbušnost a sílu. Kruháč díky vysokointenzivnímu tréninku, kdy tělo pracuje ve vysokých tepových frekvencí, buduje fyzickou kondici zdaleka nejrychleji. Kruhové tréninky jsou vhodné jak pro profesionální sportovce, tak pro úplné začátečníky. 

 

Náročnost si tak každý volí sám díky frekvenci vykonávání pohybu. Lze na intenzitě tréninku přidat i pomocí vyšších vah. Každý si posouvá své maximum a každý si může sáhnout na své pomyslné dno. Jednoduše řečeno kruhový trénink je vhodný pro všechny.

Co potřebujete na lekci?

Ručník, čistou obuv ( nejlépe tenisky ), pohodlné věci na cvičení, pití, popř. podložku ( na závěrečné protažení )

Kdy?
pondělí 18:00 – 18:55 
středa 18:00 – 18:55
Kolik to stojí?

100Kč/55min lekce

Možnost zakoupení permanentky 10 vstupů

Rezervace
Místo je nutné rezervovat na: 
tel: 608 362 767 
FB skupina – Kruhové tréninky Přerov

Fitness

Zumba

Taneční fitness cvičení inspirované latinskoamerickou hudbou.

Hodina ZUMBA, které se také říká ZUMB FITNESS PÁRTY kombinuje pomalé a rychlé rytmy, které posilují a tvarují tělo stejným přístupem, který používá aerobní a fitness cvičení, a dosahuje tak vyvážené směsi kardiocvičení a posilování svalstva. 

Program ZUMBA používá některé ze základních principů aerobního, intervalového a posilovacího cvičení, aby bylo dosaženo co největšího spalování kalorií, kladných účinků na kardiovaskulární systém a celkového posílení těla. 

Taneční pohyby představují snadné kroky zahrnující tvarování těla cílené na oblasti, jako jsou hýždě, paže, trup, břicho a nejdůležitější sval lidského těla – srdce.

Hodiny ZUMBY snadno a rychle zvládnou tanečníci i lidé bez tanečních zkušeností.

Na hodině ZUMBA vzniká atmosféra podobná párty, která povzbuzuje netanečníky, účastníky, kteří nejsou zvyklí cvičit, i ty, kteří se skupinových cvičení dříve účastnit nechtěli. 

Vášnivé a energické latinskoamerické a mezinárodní rytmy programu ZUMBA motivují účastníky v průběhu hodiny a lákají je, aby se na hodiny pořád vraceli. 

Program ZUMBA je:

nejúčinějším, nejvynalézavějším, nejzábavnějším cvičením určeným pro všechny. 

Zde jsou hlavní prvky, které z něj dělají tak únikátní a úspěšný program:

1) Je to dokonalá zábava!

Program ZUMBA je tzv. makovaným cvičením. Všichni se výborně baví a ani si neuvědomují, že cvičí. Ve skutečnosti je to tak skvělý pocit, že účastníci chtějí cvičit každý den. 

2) Je to jiné!

Hudba, kroky, pohyby, výuková hodina, energie… Zumba Fitness Party se nic nevyrovná.

3) Je to snadné!

Zumba program je určený pro všechny. Mohou s ním okamžitě začít cvičit lidé s jakoukoliv kondicí a v jakémkoliv věku. 

4) Je to účinné!

Zumba je kardiocvičení se složkami posilovacího a tvarovacího cvičení, které formuje celé tělo a pomáhá dosáhnout požadovaných cílů ve fitness. 

ZUMBA FITNESS PARTY JE PROSTĚ SKVĚLÁ PRO MYSL, TĚLO I DUŠI. 

Kdy?

Pondělí 19:00 – 20:00

Čtvrtek 18:45 – 19:45

Kolik to stojí?

70 Kč/osoba

Novinky