Fitness

Zumba

Co je to Zumba

Taneční fitness cvičení inspirované latinskoamerickou hudbou.

Hodina ZUMBA, které se také říká ZUMB FITNESS PÁRTY kombinuje pomalé a rychlé rytmy, které posilují a tvarují tělo stejným přístupem, který používá aerobní a fitness cvičení, a dosahuje tak vyvážené směsi kardiocvičení a posilování svalstva. 

Program ZUMBA používá některé ze základních principů aerobního, intervalového a posilovacího cvičení, aby bylo dosaženo co největšího spalování kalorií, kladných účinků na kardiovaskulární systém a celkového posílení těla. 

Taneční pohyby představují snadné kroky zahrnující tvarování těla cílené na oblasti, jako jsou hýždě, paže, trup, břicho a nejdůležitější sval lidského těla – srdce.

Hodiny ZUMBY snadno a rychle zvládnou tanečníci i lidé bez tanečních zkušeností.

Na hodině ZUMBA vzniká atmosféra podobná párty, která povzbuzuje netanečníky, účastníky, kteří nejsou zvyklí cvičit, i ty, kteří se skupinových cvičení dříve účastnit nechtěli. 

Vášnivé a energické latinskoamerické a mezinárodní rytmy programu ZUMBAmotivují účastníky v průběhu hodiny a lákají je, aby se na hodiny pořád vraceli. 

Program ZUMBA je:

nejúčinějším, nejvynalézavějším, nejzábavnějším cvičením určeným pro všechny. 

Zde jsou hlavní prvky, které z něj dělají tak únikátní a úspěšný program:

1) Je to dokonalá zábava!

Program ZUMBA je tzv. makovaným cvičením. Všichni se výborně baví a ani si neuvědomují, že cvičí. Ve skutečnosti je to tak skvělý pocit, že účastníci chtějí cvičit každý den. 

2) Je to jiné!

Hudba, kroky, pohyby, výuková hodina, energie… Zumba Fitness Party se nic nevyrovná.

3) Je to snadné!

Zumba program je určený pro všechny. Mohou s ním okamžitě začít cvičit lidé s jakoukoliv kondicí a v jakémkoliv věku. 

4) Je to účinné!

Zumba je kardiocvičení se složkami posilovacího a tvarovacího cvičení, které formuje celé tělo a pomáhá dosáhnout požadovaných cílů ve fitness. 

ZUMBA FITNESS PARTY JE PROSTĚ SKVĚLÁ PRO MYSL, TĚLO I DUŠI. 

Informace

Pondělí 19:00 – 20:00

Čtvrtek 18:45 – 19:45

70 Kč/osoba

Michaela Mirgová

Alena Langerová