je tu letošní

Summer dance kemp s Duckbeatem 

14. – 20. 7. 2018

O akci

Hotel Beskyd, Trojanovice

Tanec, skvělí lektoři, nové zážitky, přátelé, hry a zábava to všchno je letní taneční soustředění s Duckbeatem. Kemp je určen pro všechny tanečníky DUCKBEATU a pro všechny, kteří se do kurzů DB chtějí od září zapsat a nebo se jen zdokonalit v různých tanečních stylech. Jde o intenzivní taneční soustředění pro DĚTI, JUNIORY A a DOSPĚLÉ zaměřené na zlepšení tanečníků v jednotlivých tanečních stylech. Starat se o vás budou lektoři, vedoucí a tanečníci Taneční školy Duckbeat. Chybět samozřejmě nebudou ani různé soutěže a spěciální programy na každý večer. Skvělý, parádní, protančený, nezapomenutelný a bláznivý týden, pro každého kdo má rád tanec, pohyb, hudbu a pořádnou zábavu! Soustředění je vhodné už pro děti od 7mi let, juniory a dospělé. Soustředění se můžou zůčastnit i nečlenové taneční školy, úplní začátečníci i pokročilí. Cena zahrnuje: ubytování na 7 dní, 6 nocí, 5× denně strava + pitný režim,pedagogický dozor, zdravotník, lektoři tance. Cena nezahrnuje: dopravu a pojištění tanečníka, příplatkové aktivity, kapesné. Ubytování: ve dvou až 5ti lůžkových pokojích.
0
Cena

Příplatkové aktivity

140 Kč - 220 Kč​

Lanová dráha, dle zvolené trasy

65 Kč

Aquapark

250/300 Kč

Triko Duckbeat krátký/dlouhý rukáv

250 Kč

Batoh Duckbeat

Questions? I have answers

Frequently Asked Questions

Definitely, feel free to use it and modify it as you see fit, in personal or commercial projects. No attribution is required, but appreciated.

You will need Elementor page builder, a WordPress installation and any WordPress theme. I use GeneratePress in this demo.

Please get in touch with me to discuss your project needs and define a theme, plugin, and hosting configuration.

I will be happy to help you achieve more with your online presence.

Contact form widget (pro)

Let's talk about your project

If you have the Pro Version of Elementor, you can make use of this Pro Contact frm widget. Otherwise, you may easily use your favourite plugin and embed a form via a shortcode.