Lektoři

majitelka tanečního centra, lektorka

Alena Langerová

Majitelka a choreografka taneční školy Duckbeat. Autorka muzikálů Pošli to dál a In time. 

Spolupracuje již 14 let s Terezou Kerndlovou jako její choreografka a tanečnice. Vystupovala na koncertech Terezy Kerndlové, Bena Cristovaa, East 17, Captain Jack ad. Je držitelkou ocenění Richarda Hesse – Choreograf roku 2014. Její choreografie získaly řadu titulů včetně Mistrů Čr, Evropy v hip hop formacích ad. 

Pravidelně se vzdělává na tanečních kempech a soustředění u nás a v zahraničí. Mimo tanec se věnuje fitness, osobním tréninkům, skupinovým lekcím. Je studentkou FTK oboru Trenérství a sport.

lektor

Michaela Šponerová

Jmenuji se Michaela Šponerová. Tančím již desátým rokem v taneční skupině DUCKBEAT, kde zároveň působím jako lektor a choreograf. V roce 2016 má složka získala 3.místo na mistrovství ČR Taneční skupiny roku. Zajímám se především o hiphop a Dancehall, ale samozřejmě se vyznám ve všech stylech které Streetdance zahrnuje. V roce 2013 jsem jako jediná z ČR vyhrála soutěž „Na parket“ a to mi umožnilo, jet tančit do tanečního studia Pineapple v Londýně. Zahrála jsem si také hlavní roli v tanečním muzikálu In time a vedlejší v Pošli to dál.

lektor

Jan Vojtek

Jmenuji se Jan Vojtek, break dance se věnuji 17 let. Zaměřuji se na styl PowerMoves. Účastním se mezinárodních soutěží, např. France World PowerMoves Series kde jsem skončil 3x v semifinale, další mé nejlepší úspěchy jsou opět ve Francii na soutěži Zero Enemi, kde jsem skončil druhý a v Brazílii, kde jsem byl dvakrát, tak jsem se poprvé umístil na 2. místě, kde jsem byl jediný reprezentující Čech a Evropan. Vystupoval jsem a soutěžil se na zhruba 25 místech ve světě

lektor

Lukáš Duďa Dudík

lektor

Roman Romeo Dvořák

Tanci se věnuji od svých 11 let a to především freestylu hlavně ve stylech Hip Hop a House Dance. Jsem také lektor v olomoucké skupině Lola’s Dance. Několik let jsem byl tanečníkem v přerovské skupině Newside, člen housového projektu Spiritshop, který působí v Brně a moravského projektu Klub Brutálních Borců.

lektor

David Nguyen

jmenuji se David a v tanečním světě se představuji pod aliasem Ču. Začal jsem tančit v roce 2008 a absolutně jsem tanci podlehl 
a zamiloval si ho. Tanec mi změnil styl života, také vnímání světa
a stále mi mnohé dává. Tančím předevšim Hip Hop a Poppin
a poslední 4 roky se věnuji freestylu a zkoumání možnosti lidského těla. Kromě tance se věnuji hodně vědě a technice a tento můj charakter se odráží i na mém tanečním stylu kde předevšim tvořím koncepty a tvary, které jsou často inspirované fyzikálními jevy.

lektor

Michaela Mirgová 

Už od malička jsem tanec milovala a od sedmi let tančila závodně.
V Duckbeatu působím už od svých patnácti a právě tady jsem dostala příležitost vést složku dětí, později i juniorů a rodičů. Jsem také lektorka zumby a aquazumby. Díky taneční škole Duckbeat jsem měla to štěstí spolupracovat s Terezkou Kerndlovou, Katty Perry..podílet se na různých projektech jako muzikály Pošli to dál, In time a dalších.