Fitness

Kruhový trénink

Co je to kruhový trénink?

Kruhový trénink je vysokointenzivní intvervalové cvičení, při kterém se na 8 – 15 stanovštích procvičí celé tělo. 

Základní interval je 30 sekund, po kterých následuje krátká, standardně 10-15 vteřinová, pauza na přesun na další stanoviště. Za 1 trénink se 1 „kruháč“ projede 3-4x. Cviky na stanovištích jsou voleny tak, aby se po sobe vždy procvičovala jiná partie. 

Název kruhový trénink je odvozen z rozložení jednotlivých stanovišť, kde jsou všechny cviky uspořádány do kruhu. Ciky můžou být nejen s vlastní vahou těla, ale i se zátěží a různými pomůckami. Kruhový trénink je vynikající způsob posílení celého těla. Zahrnuje dovednosti jako vytvalost, obratnost, výbušnost a sílu. Kruháč díky vysokointenzivnímu tréninku, kdy tělo pracuje ve vysokých tepových frekvencí, buduje fyzickou kondici zdaleka nejrychleji. Kruhové tréninky jsou vhodné jak pro profesionální sportovce, tak pro úplné začátečníky. 

Náročnost si tak každý volí sám díky frekvenci vykonávání pohybu. Lze na intenzitě tréninku přidat i pomocí vyšších vah. Každý si posouvá své maximum a každý si může sáhnout na své pomyslné dno. Jednoduše řečeno kruhový trénink je vhodný pro všechny.

Informace

Ručník, čistou obuv ( nejlépe tenisky ), pohodlné věci na cvičení, pití, popř. podložku ( na závěrečné protažení )

každé úterý 18:30 – 19:30 

100Kč/55min lekce, permanentka 400Kč/5 lekcí (80Kč/1h )

Místo je nutné rezervovat na: 
tel: 608 362 767